SMS Stężyca w pucharze Tymbark

Na stadionie w Stężycy rozegrany został ostatni już w bieżącym roku Finał Powiatu Kartuskiego turnieju “Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku dla kategorii U12 chłopców. 🔝⚽️

W rywalizacji uczestniczyło 9 zespołów które zostały rozlosowane do dwóch grup. ⚽️

i z tej grupy do fazy finałowej awansowały Banino oraz Chmielno.👏👏
W półfinałach turnieju Banino pokonało Sulęczyno 4:0, a Chmielno uległo Stężycy 0:2.

W meczu o miejsce III Chmielno wygrało z Sulęczynem 2:0, w finale Stężyca zwyciężyła Banino 3:1.

Piłkarze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Stężycy wywalczyli awans do finału wojewódzkiego turnieju “Z podwórka na stadion”, który zostanie rozegrany wiosną 2020 roku. Skład SMS Stężyca: Aleksander Meier, Nikodem Orlikowski, Kacper Kobiela, Igor Kukliński, Wiktor Naczk, Oliwier Diks, Filip Gabryel, Krystian Regliński, Szymon Goll, Maksymilian Meier.